SEMINARIUM ODNOWY ŻYCIA

DSC_0469Seminarium Odnowy Życia to czas szczególny dla osób, którzy uważają, że są daleko od Boga, dla tych,” ni zimnych, ni gorących” i dla tych, którzy chcą pogłębić swe życie duchowe. Głównym celem jest rozpalenie na nowo fascynacji chrześcijaństwem ,rozumianym jako spotkanie z żywą Osobą, z Bogiem, który nas kocha, o nas się troszczy i nieustannie nas szuka. Pragnieniem Boga jest nawiązanie żywej relacji z człowiekiem i ufamy, że poprzez nawiązanie i rozwijanie tej właśnie relacji z miłującym Ojcem Twoje życie nabierze nowego sensu. Twoja więź z Panem może stać się jeszcze bardziej głęboka i osobista niż dotychczas. Przeżycie Seminarium może także dopomóc w odkrywaniu Osoby Boga Ducha Świętego i Jego nieustannego działania w Kościele i w Tobie.
Wierzymy, że Bóg wzbudzi w Tobie pragnienie głębokiego doświadczania wiary i kroczenia po śladach Jezusa, naszego Mistrza i Nauczyciela. Jeśli zapragniesz stać się „cały dla Boga” uzyskasz nową perspektywę życia, piękniejszą niż obecna. Staniesz się nowym człowiekiem, świadomie żyjącym w Bożej Opatrzności!
Seminarium składa się z cotygodniowych spotkań, podczas których ma miejsce modlitwa, konferencja i spotkanie w grupach. Najważniejsze będzie Twoje codzienne osobiste spotkanie z Bogiem, realizowane podczas modlitwy osobistej Słowem Bożym. Bóg będzie przemawiał do Ciebie przez te wszystkie wydarzenia. To On zaplanował to spotkanie z Tobą! Pan Ciebie zaprasza! Oczekuje Twojego przyjścia! Marzy o spotkaniu ze Swoim ukochanym Dzieckiem! Jedyne co zostało do zrobienia to udzielenie Bogu osobistej odpowiedzi! Pozwól by Boże Marzenie o Tobie mogło się urzeczywistnić! Nie zwlekaj! Przyjdź!
Zaczynamy w poniedziałek 21 listopada w Auli.

DSC_0467 DSC_0470

Kazanie ks. Grzegorza Gruszeckiego i świadectwo