KOLĘDNICNY MISYJNI W NASZYCH DOMACH

26 GRUDNIA 2016 ROKU
DOMY NASZEJ PARAFII ODWIEDZĄ KOLĘDNICY MISYJNI

thD0WNFUE8Odpowiedzą Oni na wezwanie Ojca Świętego i przychodząc do naszych domów podzielą się z nami radością o WIELKIEJ BOŻEJ MIŁOŚCI, która przychodzi na świat, poprzez włączenie się w ogólnopolski projekt Papieskich Dzieł Misyjnych Dzieci.
Kolędnicy będą zbierać ofiary dla dzieci z Tajlandii – po scence, którą wykonają w każdym domu, zostawią pamiątkę w postaci gwiazdy wpisanej w kwiat. Jest to gwiazda nadziei i wdzięczności.
Każda Rodzina, która chce przyjąć Kolędników Misyjnych proszona jest o przypięcie do klamki swej bramki lub drzwi wejściowych do domu- kokardki – będzie to dla nich znak, że w tym domu oczekują na Kolędników Misyjnych (kokardkę prosimy przypiąć nawet w Boże Narodzenie – tym sposobem przypomnimy innym o Kolędnikach, na których czekamy.)
Kolędowanie rozpoczniemy 26 grudnia Mszą świętą o godz. 11.15 Po Mszy Świętej Wolontariusze otrzymają specjalne błogosławieństwo i nastąpi rozesłanie Kolędników Misyjnych.
Każdą grupę będzie tworzyło pięciu Wolontariuszy, a jeden z kolędników będzie miał specjalne oznakowanie kolędników Misyjnych.

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •