XXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Żywcu

16 maja (wtorek) o 16.30 w Pałacu Habsburgów otwarciem wystawy pt: „Wielcy Święci” oraz Uroczystą Mszą Św. w konkatedrze o 18.00 rozpoczynamy w naszej parafii XXIII Tydzień Kultury Chrześcijańskiej pt. „Nikt nie idzie sam do nieba”. Dokładny plan poszczególnych wydarzeń, wykładów, warsztatów znajduje się w gablotkach, we „Wspolnocie” oraz na stronie internetowej parafii. Zakończenie Tygodnia wraz z uczczeniem Uroczystą Eucharystią pod przewodnictwem Bp. Romana Pindla XXII Rocznicy Wizyty Św. Jana Pawła II w Żywcu nastąpi 22 maja (poniedziałek) o godzinie 18.00.

Dokładny program znajduje się w poniższym linku…

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej – program

Ponadto zapraszamy na następujące wydarzenia…

Warsztaty Muzyczne

Warsztaty na temat Rodziny

O miłości w rodzinie

Konkurs o rodzinie 2017

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •