„Jak wierzyć w świecie niewiary” – katecheza ks. prof. Edwarda Stańka

raf-042raf-022„Bóg decyduje, ja wykonuję, a reszta mnie nie interesuje” – to recepta na szczęśliwe życie ks. prof. Edwarda Stańka. Sprawdza się w jego życiu, dlaczego nie miałaby się sprawdzić i w Twoim?

Ks. prof. Edward Staniek, znany patrolog, kaznodzieja i rekolekcjonista, wygłosił 22 listopada w bazylice Narodzenia NMP w Hałcnowie wykład pt. „Jak wierzyć w świecie niewiary?”. Była to kolejna katecheza w ramach comiesięcznych spotkań wtorkowych w hałcnowskiej świątyni. Zapraszamy do wysłuchania pasjonującej i precyzyjnie ustawiającej nasze życie katechezy.

Konferencja ks. prof. Edwarda Stańka

Ks. prof. Edward Staniek odpowiada na pytania

staniek-001 staniek-013 staniek-018 staniek-024

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •