FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICA – zaproszenia na film

o33889d UqwktkqTURBXy9kYThmYWM5ODk1YTUxODE5YTE0Njg1OGE0N2M3MTQwNC5qcGVnkpUDAM0B180EsM0Co5MFzQMgzQHC

 

 

 

 

 

Domowy Kościół zaprasza na film „FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICA”, który będzie wyświetlany w kinie Janosik 19 listopada o godzinie 14.00 i 15.30. Film próbuje odpowiedzieć na pytanie: czy Objawienia Fatimskie skrywają klucz do naszej przyszłości. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w zakrystii konkatedry i kościoła Św. Krzyża. Gorąco zachęcamy.

Intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu. Ujawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.
Jak powiedział to już papież Benedykt XVI, objawienia fatimskie nie są „zamkniętą sprawą”. W 1917 roku Maryja przewidziała całą przyszłość, także istotne aktualne problemy. Nasz film odkrywa – oprócz innych zbiegów okoliczności – znany tylko nielicznym związek między objawieniami w Fatimie a islamem. W ostrzeżeniach Matki Bożej, nie tylko tych z 1917 roku, można było też dojrzeć inny ważki problem – narastające ataki na rodzinę. Siostra Łucja pisała: „Ostateczna bitwa między królestwem Boga a Szatana rozegra się na polu małżeństwa i rodziny”.

 

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •