Spotkanie opłatkowe Dzieci i Młodzieży Maryjnej

Od kilkunastu lat Dzieci i Młodzież Maryjna wraz ze swymi rodzinami spotkają się na wspólnym spotkaniu opłatkowym. Tak też było w tym roku 25 stycznia 2015. Rozpoczęliśmy spotkaniem przy Eucharystycznym Stole o 16, podczas którego włączyliśmy się w czytania i śpiew. Następnie przeszliśmy do Auli Domu Katolickiego by spotkać się przy innym stole. Był czas, by podzielić się wspólnie opłatkiem, zaśpiewać kolędy i porozmawiać. Młodzież przygotowała także krótką ewangeliczną pantomimę oraz prezentację o naszym Stowarzyszeniu. Każdy uczestnik wylosował sobie obrazek z darem od Jezusa, który szczególnie będzie mu towarzyszył przez ten rok. Wspólna modlitwa zakończyła to niedzielne południowe spotkanie.

 

 

Udostępnij:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •