PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ I JORDANII

ziemia_swieta_01

 PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ IZRAEL I JORDANIA SAMOLOTOWO-AUTOKAROWA Termin: 10 – 17.04.2018 Cena: 580USD+1630PLN PROGRAM RAMOWY DZIEŃ 1 Wyjazd z parafii o 14:00, przejazd na lotnisko do Warszawy, odprawa i o 22:55 odlot do Ziemi Świętej. DZIEŃ 2 Po przylocie … Czytaj dalej

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W ŻYWCU

DSC03149

Dar odpustu Nawiedzając z modlitwą kościół lub kaplicę w uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dniu Zadusznym, możemy pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny, czyli całkowite darowanie kar dla dusz w czyśćcu cierpiących. Ponadto wypełniając określone warunki, możemy uzyskać odpust zupełny … Czytaj dalej

Remont kościoła p/w Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żywcu Kocurowie

DSCF1931[15419]

Zakończylliśmy odnawianie wnętrza kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żywcu Kocurowie. Zostały pomalowane ściany, odnowiony wizerunek krzyża, stacje Drogi Krzyżowej oraz boazerie. Wyregulowane zostało nagłośnienie. Świątynia otrzymała nowe oświetlenie: 4 duże żyrandole, 18 kinkietów, mocną lampę halogenową. Należność za całość … Czytaj dalej

NIEDZIELA MISYJNA W ŻYWCU

Na ostanią stronę

Kazania w konkatedrze wygłosi ks. Janusz Talik odpowiedzialny w diecezji za dzieło wspierania misji. W związku z tym wydarzeniem Wolontariat Misyjny zaprasza na kiermasz misyjny, a dzieci do wspólnej zabawy. Różaniec o 17.30 również będzie prowadzony przez młodzież, którą opiekuje … Czytaj dalej