PRZYSTAŃCIE W DRODZE – KONFERENCJE MAŁŻEŃSKIE

SONY DSC

Od 10 lutego w piątkowe wieczory w naszej kawiarence parafialnej odbywać się będą cykliczne spotkania dla męża i żony (czyli małżeństwa) pod nazwą Przystań-cie w drodze. W miłej atmosferze każde małżeństwo przy swoim stoliku z kawą i dobrym ciastem będzie … Czytaj dalej

NEW LIFE’M W ŻYWCU – KONCERT EWANGELIZACYJNY

thYRHGWSPX

Na zakończenie Seminarium Odnowy Życia w naszej parafii serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu NEW LIFE’m w sobotę 28 stycznia o 19:00 w Auli Domu Katolickiego w Żywcu. Koncert poprzedzą warsztaty, które rozpoczną się w piątek 27 stycznia o godz. … Czytaj dalej

SPOTKANIE OPŁATKOWE RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

DSCF9872

Każdego roku w styczniu Róże Żywego Różańca spotykają się na wspólnym opłatku. I w tym roku tradycji stało się zadość. Świętowanie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Konkatedrze. Ksiądz Piotr w homilii przypomniał, że w swoim życiu, w każdym miejscu i w … Czytaj dalej

KOROWÓD TRZECH KRÓLI W ŻYWCU

Korowód trzech króli[3192]

Zapraszamy na Korowód Trzech Króli w uroczystość Objawienia Pańskiego. Rozpoczniemy uroczysty przemarsz przez nasze piękne miasto po Mszy św. o godz. 12.00 w kościele św. Floriana w Zabłociu. Następnie na żywieckim rynku przywita Trzech Króli Burmistrz Miasta oraz proboszczowie żywieccy. … Czytaj dalej

Spotkanie wigilijne Stowarzyszenia Dzieci i Młodzieży Maryi

Gallery

This gallery contains 14 photos.

Przed samymi świętami-23 grudnia nasza Wspólnota – Dzieci i Młodzieży Maryi spotkała się na wspólnej wigilii. Każdy przyniósł ze sobą coś dobrego, dzięki temu nasz stół był pełen wspaniałości  Na początku odczytaliśmy z Pisma św. fragment o narodzeniu Jezusa.   Potem … Czytaj dalej

REKOLEKCJE ADWENTOWE – posłuchaj

th

Każdego kto nie mógł uczestniczyć w Rekolekcjach Adwentowych prowadzonych przez ks. Marcina Suchanka  – dyrektora Domu Księży Emerytów, oraz tych którzy chcą wrócić raz jeszcze do wygłoszonego słowa zapraszamy do wysłuchania poniższych nagrań. Ks. Marcin to kapłan naszej diecezji szczególnie doświadczony … Czytaj dalej